سیب سلامت برای مشاغل خانگی

4.7/5 - (16 امتیاز)
سیب سلامت

سیب سلامت برای مشاغل خانگی

سیب سلامت برای مشاغل خانگی را باید تصدیق برند یا علائم تجاری ثبت شده داشته باشید و در سال 1400 هم مجواز تاسیس  مورد نیاز هست. مدت زمان دریافت دو الی سه ماه کاری می باشد و در این مدت کارشناسان فرآورده های شما در را از سوی سازمان غذا و دارو مورد بررسی قرار میدهند. این بررسی و نظارت شامل محیط کار در شهرک صنعتی به متراژ بالای مساحت 200 متر باشد.(حتی اگر محیط خانگی باشد متراژ باید بالای 200 متر باشد)پوشش بهداشتی کف و دیواره های  کارگاه سرامیکی باشد و موارد بهداشتی را رعایت کرده باشید.مدت اعتبار سیب سلامت دو سال می باشد و باید قبل از باطل شدن آن را تمدید کنید.

جواز تاسیس برای سیب سلامت 1400

قبل از دریافت سیب سلامت برای مشاغل خانگی باید مجوز برای شروع دریافت کنید تا بتوانید برای کالای خود نشان سیب سلامت صادر کنند.

جواز از کدام سازمان دریافت کنیم؟

جواز تاسیس در صورت داشتن کارگاه یا کارخانه و گذاشتن دستگاه های تولید محصولات نیاز به بازدید کارشناسان از سوی اداره صنعت معدن تجارت یا صنایع کشاورزی میباشد و در صورت تایید کارشناسان جواز تاسیس برای شما صادر میگردد.

مجوز پروانه بهره برداری

برای تولید یک محصول کارشناسان از کارگاه یا سوله بازدید میکنند و برای تولید آن محصول جواز تاسیس صادر میکنند.

پروانه بهره برداری

جواز تاسیس

برای تولید یک محصول کارشناسان از کارگاه یا سوله بازدید میکنند و برای تولید آن محصول جواز کسب صادر میکنند.

جواز تاسیس

مدارک سیب سلامت

  • شناسنامه
  • کارت ملی
  • تصدیق برند
  • جواز تاسیس
  • جواز بهره برداری

سیب سلامت برای چه محصولاتی است

سیب سلامت برای هر محصولی که قرار است به دست مصرف کننده برسد و مورد استفاده قرار گیرد تعلق میگیرد.برای دارویی، غذایی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی، بیولوژیک، شیر خشک، تجهیزات، اقلام و ملزومات پزشکی مصرفی و غیر مصرفی و اقلام بسته‌بندی و اسباب‌بازی صادر گردد.

هزینه سیب سلامت برای مشاغل خانگی

برابرد هزینه برای سیب سلامت بالای 10 میلیون تومان است که برای اقلب کارخانه ها تا 50 میلیون می باشد.شما با تماس با مشاوران ما میوانید با قیمت سیب سلامت مشاوره دریافت کنید.

 

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *